Kde múry rozprávajú príbehy

Dobré vedieť

Check-in

Pri Vašom príjazde zaparkujte pred hlavným vchodom Chateau GrandCastle. Vstupom do Reštaurácie Magdaleny Zai sa chodbou dostanete až k hotelovej recepcii, kde Vám budú odovzdané všetky potrebné informácie ohľadom ubytovania, stravovania, parkovania, wellness či prehliadok Hradu a Kaštieľa. Personál recepcie v čase ubytovania ochotne zodpovie všetky Vaše otázky a odprevadí Vás do Vašej komnaty. Izba je Vám k dispozícii v deň príchodu od 15:00 do 18:00. V prípade záujmu o skorší príchod neváhajte kontaktovať recepciu Chateau GrandCastle vopred. V prípade príchodu po 18:00 ohláste neskorší príchod na recepcii, ktorá upresní ďalší postup týkajúci sa Vášho príjazdu.

Check-out

Izba je Vám v deň odchodu štandardne k dispozícii do 10:00. V prípade záujmu o neskorší check-out, neváhajte kontaktovať recepciu Chateau GrandCastle. Na základe dostupnosti Vám pobyt veľmi radi predĺžime bez doplatku do 12:00, v prípade neskoršieho odchodu Vám bude účtovaný poplatok v zmysle platného cenníka.

Raňajky a večere

Raňajky formou bufetových stolov sú podávané každý deň v štandardnom čase od 8:00 do 10:00 v Reštaurácii Magdaleny Zai. V prípade záujmu o prispôsobenie času Vašim potrebám alebo iné služby kontaktujte recepciu. Večere formou polpenzie sú podávané v čase od 17:00 do 19:00 formou 3-chodového degustačného menu pozostávajúceho z polievky, výberu hlavného jedla a dezertu v Reštaurácii Magdaleny Zai. V prípade žiadosti o neskoršiu večeru vieme vyhovieť požiadavkam hostí po predchádazjúcej dohode. V ostatných prípadoch je možný výber à la carte v rámci otváracích hodín Reštaurácie Magdaleny Zai. K dispozícii sú aj služby room service v zmysle cenníka.

Informácie pre imobilných hostí

V súčasnosti Chateau GrandCastle nedisponuje komnatami vybavenými pre imobilných hostí. Na základe dostupnosti však vieme zabezpečiť, aby hostia so zníženou mobilitou nemuseli pri vstupe do svojej komnaty prekonať veľa schodov. Pre viac informácií neváhajte osloviť recepciu Chateau GrandCastle.

Informácie pre fajčiarov

Ubytovacie zariadenie Chateau GrandCastle, ako aj celý areál Hradu a Kaštieľa, je nefajčiarske. Fajčenie je prísne zakázané vo všetkých komnatách a spoločných priestoroch areálu . Fajčiť je možné len na vyhradených miestach v exteriéri, ktoré sú vybavené popolníkmi.

Wi-Fi

V našich komnatách a spoločných priestoroch Chateau GrandCastle je k dispozícii bezplatné Wi-Fi.

Parkovanie

V areáli Chateau GrandCastle je vyhradené vonkajšie bezplatné parkovisko pre hotelových hostí. Areál je monitorovaný kamerovým systémom. Prístup na parkovisko Vám bude odovzdaný po Vašom príjazde na recepciu Chateau GrandCastle.

Teplota priestorov na hrade

V priebehu letných mesiacov je teplota spoločných priestorov a komnát veľmi príjemná. Počas prechodných a zimných mesiacov sú všetky komnaty vykurované, preto nemusíte mať obavu, že by vo Vašej komnate bolo chladno. Je však potrebné počítať s tým, že v spoločných priestoroch hradu je chladnejšie práve kvôli kamenným múrom. Hosťom preto odporúčame, aby sa pri pobyte vo voľne dostupných priestoroch hradu a kaštieľa teplejšie obliekli.

Domáce zvieratá

Dobre vychované psíky sú v Chateau GrandCastle srdečne vítané. Vo Vašej komnate budú pre Vášho štvornohého priateľa pripravené misky s výnimkou stravy. Ak by Váš psík náhodou spôsobil nejaké poškodenie, budeme Vám ho musieť naúčtovať. Jednorazový poplatok za dobre vychovaného psíka účtujeme za celú dĺžku pobytu podľa aktuálneho cenníka. V prípade, že by ste mali záujem prísť s iným zvieraťom, neváhajte kontaktovať recepciu Chateau GrandCastle, s ktorou budú dohodnuté individuálne podmienky.

Dresscode

Chceme, aby ste sa u nás cítili čo najlepšie, preto špecifický dresscode stanovený nie je. Obliecť si môžete čokoľvek, v čom sa cítite pohodlne. Budeme radi, ak zvolíte cestu pohodlnej elegancie, pretože Váš elegantný vzhľad spríjemní a zachová atmosféru, ktorá je charakteristická pre náš historický hotel.

Hradné wellness

Hradné wellness je k dispozícii výlučne len pre ubytovaných hostí v čase 15:00-21:00. V priestoroch sa nachádza fínska sauna, vírivka, bazén s masážnymi tryskami a relaxačná miestnosť. V prípade záujmu je možné rezervovať priestory wellness súkromne, viac informácií Vám poskytne personál na recepcii.

Pobytové balíčky