Malý kúsok hradného neba

Eventy

“Malý kúsok hradného neba, ktoré dokáže ohúriť nielen slovenských návštevníkov, ale aj návštevy zo šíreho sveta. Chateau GrandCastle v Liptovskom Hrádku je miesto, ktoré v srdci stredného Slovenska priviedlo k životu obrovský kus hrdej histórie. Dávne príbehy ukryté v hradných múroch a tajných chodbách dodajú aj vášmu eventu, svadbe alebo spoločenskej udalosti nový rozmer.”


Areál Hradu a Kaštieľa s historickým parkom je ideálnym miestom na organizovanie pracovných, spoločenských či súkromných podujatí. Ponúka možnosť zorganizovať konferencie v netradičných priestoroch renesančného zrekonštruovaného kaštieľa a gotického hradu, ktoré sú zariadené tak, aby poskytovali nielen celkový vysoký komfort ale predovšetkým nezabudnuteľný zážitok a maximálne súkromie. Kladieme mimoriadny dôraz na uspokojenie vašich požiadaviek a preto historické prvky hradu citlivo kombinujeme s komfortom modernej doby. Chateau GrandCastle disponuje mnohými atypickými spoločenskými priestormi, ktoré sú vhodné na organizovanie firemných akcií, menších konferencií, team-buildingových aktivít, či koncertov a výstav.

Okrem uvedenej ponuky jednotlivých priestorov je možné celý areál Hradu a Kaštieľa, vrátane historického parku, prenajať exkluzívne iba pre vás. Na požiadanie Vám radi zabezpečíme aj sprievodný program (historická večera, kultúrny program, prehliadka areálu so školeným sprievodcom a pod.). Kaštieľ je pokrytý signálom pre bezdrôtové pripojenie na internet. V prípade záujmu o usporiadanie eventu v priestoroch Chateau GrandCastle sa neváhajte obrátiť na naše skúsené event-koordinátorky. S radosťou vám poskytneme ďalšie informácie, pripravíme individualizovanú ponuku podľa vašich predstáv, či osobne Vás prevedieme priestormi s podrobným plánovaním Vašej akcie priamo na mieste.

Radi pre vás usporiadame firemné teambuildingy, oslavy výročí, vianočné posedenia, ale aj súkromné oslavy, či iné príležitosti. Chateau GrandCastle je miesto vhodné aj na odborné konferencie, ktoré vám ale poskytne komfort hodný 21. storočia. Máte na výber viaceré exteriérové priestory, ale i miestnosti priamo v hrade, či v kaštieli. Váš event sa tak môže stať nezabudnuteľným zážitkom pre vás, i všetkých účastníkov.

naše priestory

Stone Gallery

Majestátnosť a diskrétnosť hradných múrov ideálne vystihujú požiadavky na obchodné rokovania, spoločenské či súkromné podujatia. Kamenná sála - Stone Gallery je najväčšia zo spoločenských miestností a je špecifická tým, že ako jediná spája hrad s kaštieľom. Architektonicky sa v nej prepájajú staré kamenné múry s moderným využitím skla, čo umožňuje dostatočný prienik svetla. Je vybavená vysokokvalitným High End ozvučením a premietacím plátnom. Súčasťou Stone Gallery je aj príjemná terasa pre všetkých, ktorí počas eventu okrem čerstvého vzduchu zatúžia aj po vôni histórie. Cez terasu sa dá prejsť až na ruiny gotického hradu. Pri Stone Gallery je menšia sála - Ballroom, ktorú je možné využiť počas prestávok a kokteilov.

Kapacita:

Rozloha:

100 osôb

175 m2

Ballroom

Sála pod klenbami, ktorá sa stane miestom pre váš kokteil, raut alebo osvieženie počas konferencie, či pri firemnej akcii. Ballroom je krásna pozdĺžna miestnosť s útulnou pokojnou atmosférou, ktorá je priamo prepojená s kamennou sálou Stone Gallery a Veľkou Obrazárňou.

Kapacita:

Rozloha:

50 osôb

85 m2

Obrazáreň

V Obrazárni zabudnete na vonkajší svet, na svištiaci uponáhľaný život za oknami kaštieľa. Tajomný hlas nábytku a jedinečný portrét súčasnej majiteľky vás privedú späť do doby šlachetnej a vznešenej. V miestnosti vládne príjemná atmosféra a dominujú jej historické obrazy, krištáľové lustre i secesný dobový nábytok. Veľká obrazáreň je určená na menšie stretnutia v diskrétnom prostredí priestorov Chateau GrandCastle. V prípade záujmu je možná aj inštalácia prezentačnej techniky.

Kapacita:

Rozloha:

20 osôb

72 m2

Bibliotéka

Bibliotéka je ideálna miestnosť pre menšie firemné stretnutia, či posedenia v maximálnom súkromí. Priestory knižnice poskytujú komfort s kompletným technickým vybavením (ozvučenie, plátno, data-projektor, smart-TV, WiFi, či flipchart).

Kapacita:

Rozloha:

30 osôb

130 m2

Hradné nádvorie

Chateau GrandCastle si za priaznivého počasia spokojne vychutnáva svoju prinavrátenú krásu v náruči zeleného parku. Nádvorie a záhrada sú dokonalým miestom pre oddych a relax pod hradnými múrmi, ktoré vám aj vo svojej mĺkvosti vyrozprávajú stovky príbehov. V letnom období je tento priestor ako stvorený pre konferenciu, piknik alebo iné spoločenské podujatia a doplnkové programy.

Kapacita:

Rozloha:

100 osôb

300 m2

Reštaurácia Magdaleny Zai

Exkluzívna gastronómia v prostredí reštaurácie, ktorá zabrnká na Vašu gurmánsku, ale aj estetickú strunku. Reštaurácia, ktorá nesie vznešené meno dávnej hradnej pani je ideálnym miestom pre zorganizovanie rôznych eventov a udalostí so sprievodným programom. Spoločenské podujatie je možné situovať aj v romantickej priľahlej zimnej záhrade, v tzv. Pavilióne.

Kapacita:

Rozloha:

60 osôb

250 m2

Podhradie a park

Aj pod hradom môžete zažiť kráľovskú zábavu. Podhradie Vám poskytuje štedrý priestor s grilom, vlastným barom a posedením s kapacitou až 120 ľudí pre Vaše neformálne grilovačky, outdoorové firemné akcie, oslavy so živou hudbou a ďalšie podujatia s rôznymi druhmi aktivít. Užite si uvoľnenú hradnú atmosféru ako za dávnych čias a pritom zostaňte stále nohami v prítomnosti.

Kapacita:

Rozloha:

300 osôb

800 m2

Hradná vínna pivnica

Pôvodná hradná vínna pivnica zo 14. storočia s grandióznou dobovou kamennou klenbou, ktorá je unikátna nielen na Slovensku. Pivnica vytvára výnimočný priestor pre skupinové degustácie, či iný sprievodný program ku Vášmu eventu. V letnej sezóne poskytuje návštevníkom príjemné ochladenie.

Kapacita:

Rozloha:

40 osôb

90 m2

Rezervačný formulár

    Historické večere v Chateau GrandCastle

    Pozrieť galériu