Miesto plné dobrodružstiev

Pre firmy

Chateau GrandCastle je ideálnym miestom pre firemné akcie, teambuildingy a školenia. Poskytuje viacero priestorov, ktoré sú vybavené audiovizuálnou technikou, majú denné aj nočné osvetlenie.


Hradné hry v Chateau GrandCastle

V spolupráci s eventovou agentúrou MUTTON sme pre vás pripravili unikátnu teambuildingovú aktivitu na spôsob seriálu "Pevnosť Boyard". Program vás nie len zabaví, ale vás aj prevedie viacerými bežne nedostupnými priestormi stredovekého hradu. Pod vedením skúsených animátorov sa aj váš teambuilding, alebo firemný event môže stať nezabudnuteľným.

Zlaňovanie z Hradnej veže

Zipline - aktivita len pre odvážnych!

Zdolajte adrenalínový viac ako 100 metrový lanový traverz z tretieho podlažia západnej hradnej veže. Úlohou pre súťažiaceho je zdolať dráhu, splniť misiu a získať kľúč od truhlice s pokladom.

Pivnica s pokladom

Odhaľte poklady skryté pod zemou!

Pomocou špeciálneho prístroja hľadajte indície v hlbokých zákutiach pivnice. Po nájdení všetkých indícií vás čaká netradičná ochutnávka v úplnej tme. Až vtedy zistíte, ako veľmi vám zrak pomáha pri degustácii. Podarí sa vám správne identifikovať všetky ponúknuté vzorky?

Tajomstvá hradnej kaplnky

Odokryte tajomstvá hradných kaplánov!

Vytvorte spoločne dráhu a dostaňte loptičku do kaplnky. Prejdite minibludiskom a splňte úlohy z ukrytej truhlice, aby ste získali ďaľší kľúč.

Do zemských hĺbok

Spustite sa do hradnej studne za ďalšou indíciou!

Trúfnete si zlaniť 8 metrov hlbokú stredovekú hradnú studňu? Práve na jej dne vás čaká ďalšia indícia. Aby ste sa dostali späť na povrch, musíte vyliezť po lanovom rebríku.

Zlomyseľný kastelán

Dostaňte sa von zo zamknutej komnaty!

Záškodnícky kastelán vás zamkol vo svojej komnate. Máte len obmedzený čas na to, aby ste vylúštili všetky úlohy, našli kľúč a dostali sa preč z komnaty skôr, ako sa vráti.

Veža hradného pána

Uhádnite hádanky podivného hradného pána!

Ste dostatočne udatní na to, aby ste vyšli do najvyššieho bodu najvyššej hradnej veže a stretli sa s pánom hradu, ktorý má v zásobe nekonečné množstvo hádaniek?