Rozprávka, ktorá začína vaším ÁNO!

Svadby

Snívali ste niekedy o rozprávkovej svadbe na hrade? Túžili ste si povedať svoje „Áno“ v čarovnom a zároveň netradičnom prostredí? Chceli ste dostať svoj prvý manželský bozk ako princezné zachránené udatným rytierom? Potom je Chateau GrandCastle to pravé miesto pre Váš vstup do manželského zväzku.

Romantické prostredie Hradu a Kaštieľa v Liptovskom Hrádku je ako stvorené pre svadobné obrady a svadby. Za pekného počasia je svadobčanom k dispozícii nádvorie, nádherný park alebo kaplnka. Pri nepriaznivom počasí môžete svoje manželstvo spečatiť vo vstupnej hale s klenbami a pôvodnou drevenou bránou, ktorú je možné rozšíriť o zastrešenú terasu reštaurácie.

Usporiadaním obradu však možnosti využitia rozprávkového prostredia zďaleka nekončia. Svadobná hostina a zábava sa môže konať v rôznych priestoroch – v Stone Gallery, Ballroom, Obrazárni, Reštaurácii Magdaleny Zai alebo priamo na nádvorí Hradu a Kaštieľa. Hostinu pripravíme pre až 80 hostí s dôrazom na kvalitu a čerstvosť všetkých pokrmov. Radi vyjdeme v ústrety aj deťom, vegetariánom či vegánom a osobám s alergiami a intoleranciami.

Chateau GrandCastle ponúka ubytovanie už pre 60 hostí v jedinečných, historicky zariadených komnatách. Pre novomanželov je pripravený Apartmán Magdaleny Zai so spanilou vaňou na nožičkách, či majestátny Apartmán Grófa Šándorfyho s jeho opuletnými klenbami.

Urobíme všetko pre to, aby sa Váš deň stal nezabudnuteľným. Neváhajte sa obrátiť na našu skúsenú svadobnú koordinátorku, ktorá Vám poskytne bližšie informácie. Pre Váš svadobný deň Vám pripravíme zvolené priestory, zostavíme individuálne svadobné menu a podľa Vašich požiadaviek zabezpečíme aj kvetinovú výzdobu, svadobnú tortu či svadobné koláčiky. V prípade záujmu vieme odporučiť svadobného fotografa, DJ-a či zabezpečiť kaderníčku a vizážistku. Pokiaľ to bude v našich silách, radi Vám splníme aj iné netradičné požiadavky. Aj vy môžete mať kráľovskú svadbu s rozprávkovou noblesou a grandióznou romantikou. Stačí ak svoje prvé áno poviete nám.

Kontakt na nami odporúčaného fotografa:
reiberger.michal@gmail.com
kontakt@martingaal.sk

Svadobné priestory

Stone Gallery

Miesto, ktoré má moc pohltiť svojou vznešenou atmosférou každého, kto sa hlbšie zadíva do kamenia šepkajúceho minulosť. Stone Gallery ako jediná miestnosť spája starodávne kamenné múry gotického hradu a s citom zrekonštruovaný renesančný kaštieľ. Tento kráľovský priestor je ako stvorený na romantické svadobné obrady, či svadobné hostiny, ktoré si zaslúžia elegantnú noblesu popretkávanú rozprávkovým prostredím. Súčasťou Stone Gallery je aj príjemná terasa pre tých, ktorí počas svadobných osláv okrem čerstvého vzduchu zatúžia aj po vôni histórie. Cez terasu je možné prejsť až do ruiny gotického hradu. Stone Gallery v sebe ukrýva časy minulé, ale dokonale sa dokáže prispôsobiť aj dnešnej dobe a moderným požiadavkám. Miestnosť je vybavená vysokokvalitným High End ozvučením a premietacím plátnom.

Kapacita:

Rozloha:

70 osôb

175 m2

wedding image

Ballroom

Sála pod klenbami, ktorá sa stane miestom pre váš kokteil, raut alebo osvieženie počas vašej nezabudnuteľnej svadby. Ballroom je krásna pozdĺžna miestnosť s útulnou pokojnou atmosférou, ktorá je priamo prepojená s kamennou sálou Stone Gallery a Veľkou Obrazárňou. Ballroom vás jednoducho očarí svojimi klenbami a atmosférou, ktorá si ešte pamätá klopkanie kráľovských črievičiek.

Kapacita:

Rozloha:

30 osôb

80 m2

wedding image

Obrazáreň

Priestor vhodný pre komorné kráľovské oslavy Vašej lásky. V obrazárni zabudnete na vonkajší svet a na uponáhľaný život za oknami kaštieľa. Tajomný hlas nábytku Vás privedie späť do doby šlachetnej a vznešenej. V miestnosti vládne príjemná atmosféra, ktorá je vhodná pre menšie svadobné hostiny v diskrétnom prostredí priestorov kaštieľa.

Kapacita:

Rozloha:

20 osôb

64 m2

wedding image

Hradné nádvorie

V prípade priaznivého počasia si môžete užiť čaro svadobného obradu, či priamo svadobnej hostiny priamo pod šírym nebom. Nechajte slnečné lúče a vánok, aby Vás pošteklili na tvári a pohrali sa s Vašimi novomanželskými snami. Nasávajte čarovnú atmosféru z miesta, ktoré spája starý gotický hrad s renesančným kaštieľom a zatancujte si na Vašu romantickú svadobnú skladbu ako by ste boli v rozprávke. Svadobný obrad na historickom hradnom nádvorí, to je romantika násobená nekonečnom.

Kapacita:

Rozloha:

100 osôb

300 m2

wedding image

Hradný historický park

Areál Hradu a Kaštieľa si svoju prinavrátenú krásu spokojne vychutnáva v náruči zeleného parku, ktorý svojím prirodzeným pôvabom objíme nie len Váš zrak, ale aj Vaše srdce. Historický park je dokonalým obradným miestom pod ochranou hradných múrov, ktoré vám aj vo svojej mĺkvosti vyrozprávajú stovky príbehov. Pri krásnom počasí je tento priestor ako stvorený pre civilný obrad.

Kapacita:

Rozloha:

70 osôb

450 m2

wedding image

Hradná kaplnka

Miesto, kde sa po dlhom spánku opäť zobudila kráľovská história, aby z vás spravila Kráľa a Kráľovnú. Dajte svojmu “Áno” nezabudnuteľnú zamatovú tvár a vstúpte do zväzku manželského v dychberúcom autentickom prostredí hradnej kaplnky, ktorá už pred niekoľkými stovkami rokov bola svedkom tých najkrajších príbehov lásky. Radi by sme hostí informovali, že novozrekonštruovaná kaplnka nie je aktuálne vysvätená, preto je možnosť usporadúvať len civilné obrady.

Kapacita:

Rozloha:

30 osôb

54 m2

wedding image

Povedzte si ,,áno“ v Chateau GrandCastle na rázcestí medzi Nízkymi a Vysokými Tatrami. Ponúkame štýlové ubytovanie s historickým podpisom doby, pôvodnými klenbami, autentickými freskami a starožitným nábytkom. Vychutnajte si romantiku, ktorú kaštieľ s hradom vytvárajú.

Pozrieť galériu