Kategória izby

Premium Standard

Popis izieb

Kontrast moderného s historickým. Tak by sa v skratke dali opísať novozrenkonštruované podkrovné izby, z ktorých výhľad vás ihneď uchváti. Všetky naše moderné komnaty majú rozlohu 25 m2 a práve preto sú ideálne pre útulné a príjemne spoločne strávené večery. Komnaty majú vlastnú kúpeľnu so sprchovým kútom, sú vybavené moderným nábytkom, Wi-Fi pripojením na internet, sušičom na vlasy a rýchlovarnou kanvicou. V hotelovej Reštaurácii Magdaleny Zai si pochutíte na raňajkách podávaných formou bufetových stolov, ktoré sú štandardne zahrnuté v cene ubytovania. V hradnom wellness môžete taktiež relaxovať  kedykoľvek počas otváracích hodín. Pohodlné župany, papučky a osušky sú rovnako súčasťou vybavenia.

Vežová komnata

Kontrast moderného s historickým - podkrovná izba poskytuje zaujímavý výhľad na východnú hradnú baštu, ktorá slúžila na obranu hradu. Pri pobyte v tejto izbe si uvedomíte majestnátnosť gotického hradu zo 14. storočia. Moderne zariadená izba je vhodná pre romantické pobyty vo dvojici, ale aj pre celé rodiny. Súčasťou izby je aj samostatná elegantná kúpeľna.

Palácová komnata

Kontrast moderného s historickým - z podkrovnej izby kaštieľa sa pozeráte na najstarší hradný palác Hradu a Kaštieľa. Z okna komnaty sa pozeráte na bývanie hradných pánov z minulosti, zatiaľ čo vy zažívate luxus prítomnosti. Moderná izba je vhodná pre romantické pobyty vo dvojici, ale aj pre oddych celej rodiny. Súčasťou izby je aj samostatná moderná kúpeľna.

Studňová komnata

Kontrast moderného s historickým - samotný názov izby naznačuje zaujímavý výhľad z okna. Z podkrovia renesančného kaštieľa sa pozeráte priamo na najstaršiu gotickú studňu Hradu. Zariadenie izby je ladené do moderného štýlu v prevládajúcej elegantnej bielej a tmavej farbe. Súčasťou izby je samostatná kúpeľna so sprchovým kútom.

Komnata Barbory Celskej

Kontrast moderného s historickým - izba nazvaná po manželke cisára Žigmunda Luxemburgského. Je zariadená vkusným a moderným štýlovým nábytkom. Súčasťou izby je samostatná kúpeľna a výhľad na gotický hrad z podkrovia renesančného kaštieľa. Izba je ladená do rôznych tónov bielej, šedej a upokojujúcej modrej farby, ktorá Vám zaručí kráľovský oddych.