Kategória izby

Premium Plus

Popis izieb

Čarovné dvojlôžkové komnaty (28-47 m2) kategórie PREMIUM Vás svojím štýlovým zariadením očaria dobovou útulnosťou a prostredím, z ktorého sála prívetivosť a pohostinnosť. Komnaty  majú vlastnú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou, sú vybavené starožitným nábytkom a závan modernej doby so sebou prináša televízor, Wi-Fi pripojenie na internet, sušič na vlasy a varná kanvica s príslušenstvom. V hotelovej Reštaurácii Magdaleny Zai si pochutíte na raňajkách podávaných formou bufetových stolov, ktoré sú štandardne zahrnuté v cene ubytovania. V hradnom wellness môžete taktiež relaxovať  kedykoľvek počas otváracích hodín. Pohodlné župany, papučky a osušky sú rovnako súčasťou vybavenia.

Emanuelova komnata

Elegantná komnata je nazvaná po poslednom majiteľovi Hradu a Kaštieľa Emanuelovi Lichtensteinovi. Izba Vám ponúkne intímne prostredie vhodné pre romantické pobyty vo dvojici. Výnimočnosť izby je umocnená výhľadom do zámockého parku a nádherným klenutým stropom.

Zlatá komnata

Zlato už od pradávna symbolizuje bohatstvo a majestnátnosť, a práve takto sa budete cítiť v Zlatej komnate. V rozľahlej izbe v severnom krídle kaštieľa pri hrade je samostatná kúpeľna, secesný nábytok a posteľ, ktorá sa dá rozdeliť, ale i spojiť. Izba je taktiež vybavená samostatnou kúpeľnou v minimalistickom štýle.

Hradná komnata

Už príchod do izby vás zaujme - je situovaná uprostred arkádovej chodby severovýchodného krídla kaštieľa, z ktorej sa pozráte priamo na gotický hrad, ktorý vstáva z popola. Priestranná izba je vybavená vkusným historickým zariadením a autentickosť prostredia podporuje aj monumentálna freska na strope. V izbe je k dispozícii samostatná kúpeľna a možnosť umiestnenia prístelky.

Zrkadlová komnata

Spanilé princezné radi obzerali svoju krásu a noblesnosť v zrkadlách. Rovnako tak môžete urobiť aj vy v Zrkadlovej komnate, kde je dominantnou dekoráciou práve secesné zrkadlo z 19. storočia. Izba je situovaná v arkádovej chodbe severovýchodného krídla, z ktorej vidíte gotický hrad. Komnata je vybavená samostatnou kúpeľnou s vaňou.

Trinásta komnata

Zaujíma vás tajomno a máte chuť odhaliť všetky záhady minulosti? Tak neváhajte a otvorte dvere Trinástej komnaty. Priestranná izba poskytuje hosťom komfort, samostatnú kúpeľnu a možnosť rozšírenia umiestnením prístelky. Komnata taktiež disponuje zaujímavým trámovým stropom z 19. storočia.

Šachovnicová komnata

Kráľovská hra na šľachtické sídlo jednoducho patrí. Šach hrali ako páni, tak aj ich dámy. Aj dnes si v Hrade a Kaštieli môžete túto hru v Šachovnicovej komnate zahrať. Vstúpte do priestrannej izby so samostatnou kúpeľnou, otvorte si knihu z knižnice, ktorú máte plne k dispozícii a začítajte sa do jej strán so šálkou obľúbeného čaju.

Fresková komnata

Modrá farba, ktorá prevláda vo výzdobe Freskovej komnaty, je farbou pokoja, mieru a vyváženosti. A práve tak sa cítite v tejto izbe počas vášho pobytu. Fresky, ktoré zdobia jej strop, vhodne dopĺňajú atmosféru miestnosti. Poskytuje vám príjemné prostredie poschodia južného krídla. Pohodlné zariadenie vám zaručuje kráľovský oddych.