Kategória izby

Superior Deluxe

Popis izieb

Lásku popretkávanú v príbehoch, ktoré Vám vyrozprávajú hradné múry nájdete v dvojlôžkových komnatách SUPERIOR DELUXE (38-45 m2). Rozprávkové komnaty disponujú vlastnou kúpeľňou s vaňou na nožičkách, vybavenou sušičom na vlasy. Ponorte sa do mäkučkých županov a papučiek a nechajte sa unášať čarom svojej vlastnej komnaty. Komnaty sú zariadené starožitným nábytkom a dýchajú históriou skrytou v sýtych farbách stien či v ónyxovom mramore. Ak sa Vám zacnie po dobe modernej, spríjemnite si večer pri LCD televízore, podeľte sa o svoje zážitky prostredníctvom Wi-Fi pripojenia na internet alebo si vychutnávajte sladké ticho pri šálke teplého čaju pripraveného pomocou varnej kanvice s príslušenstvom priamo vo Vašej komnate. Každé ráno budú pre Vás v hotelovej Reštaurácii Magdaleny Zai pripravené lahodné raňajky formou bufetových stolov, ktoré sú zahrnuté v cene ubytovania. Novú energiu môžete načerpať neobmedzene počas otváracej doby v priestoroch hradného wellness, určeného len pre ubytovaných hostí kaštieľa.

ÓNYXOVÁ KOMNATA

Dotyk ónyxu a inšpirácia minulosťou. Veľkolepá komnata so svetlým a slnkom zaliatym interiérom s elegantnou gráciou cez noc zmení vašu krv na rozprávkovú modrú. Zasnívajte sa v pohodlnej posteli, započúvajte sa do praskajúceho dreva v krbe z ónyxového mramoru a potešte svoje zmysly v idylickej „vani na nožičkách“ v malebnej kúpeľni s originálnymi freskami. Lásku v tejto komnate spečatíte práve svojou  kráľovskou spokojnosťou.

BORDOVÁ KOMNATA

Farba odzrkadľujúca plamene túžby, spaľujúcej lásky a zakázaného ovocia. Starožitný nábytok, dokonalý súlad interiéru rozľahlej komnaty s nádhernou kúpeľňou, pôvabným maľovaným umývadlom či romantickou vaňou na nožičkách sa priam ponúka k spoločnému snívaniu bez hraníc.