Nestačí počuť, treba zažiť

Apartmány

Urodzené bývanie a kráľovské snívanie. V Chateau GrandCastle nájdete jedinečné priestranné apartmány (65 – 112 m2), ktoré svojím dobovým nábytkom v štýle empír, secesia alebo biedermayer šepkajú príbehy o šľachetnom kraľovaní. Klenbové stropy, autentické fresky a do detailov zariadené komnaty s romantickou kúpeľňou s vaňou alebo „vaňou na nožičkách“, so sušičom na vlasy, županom a papučkami vám vyčarujú spokojný úsmev na tvári, ktorého sa nezbavíte počas celej vašej renesančnej dovolenky. V každej z našich dobovo zariadených komnát nájdete aj diskrétne umiestnený LCD televízor, varnú kanvicu a samozrejmosťou je aj Wi-Fi pripojenie na internet.

Základom skvelého dňa sú bufetové raňajky, ktoré si vychutnáte v hotelovej reštaurácii Magdalena Zai, zahrnuté v cene ubytovania. Využiť môžete aj servis „raňajky do postele“, kedy vám raňajky naservírujeme priamo na izbu. Nenechajte si ujsť ani kráľovský relax v hradnom Wellness, takisto zahrnutý v cene pobytu.


Apartmán Magdaleny Zai

Romantický a pôvabný bastión s tromi priestrannými miestnosťami a kúpeľňou so spanilou vaňou na nožičkách. Domnievame sa, že práve tu o svojich manželoch snívala grófka Magdalena Zai, ktorá v roku 1601 stvorila ideu krásneho renesančného kaštieľa. Štýlové dobové vybavenie by snáď aj dnes uspokojilo zrak mladej grófky. Vstupná miestnosť s diskrétne ukrytou kuchynkou vedie cez hudobný salónik až do rozľahlej spálne s klenbami a dobovými kachľami. Závan modernej doby vám prinesie moderný  LCD televízor a Wi-Fi pripojenie na internet. Bývajte ako hradná pani a vychutnajte si dokonalé súkromie jedného z najkrajších apartmánov v celom Chateau GrandCastle.

Šándorfyho Apartmán

Komnata s veľkolepými klenbami a nadmerne rozľahlou posteľou, ktorá nesie meno druhého manžela mladej grófky Magdaleny Zai. Práve na podnet grófa Šándorfyho bol okolo gotického hradu vybudovaný renesančný kaštieľ, po ktorého chodbách sa môžete dnes túlať aj Vy. Apartmán Mikuláša Šándorfyho vo svojom zariadení odráža jeho grandióznosť, vznešenosť i urodzené postavenie. Komnata má vlastnú kúpeľňu s vaňou, je vybavená veľkým televízorom a samozrejmosťou je aj Wi-Fi pripojenie na internet. K tomuto honosnému priestoru neobvykle prináleží aj vonkajšia terasa.

Klenbový apartmán

Stačí iba krok a patrí vám minulosť, stačí iba chvíľka a tento exkluzívny apartmán je vaším domovom. Dokonalú atmosféru priestrannej klenbovej komnaty dopĺňa štýlová kúpeľňa s rozprávkovou vaňou na nožičkách. V honosnej mäkkej posteli pod stredovekými kamennými klenbami na Vás čakajú tie najsladšie sny. Súčasťou apartmánu je aj malá dobová kuchynka. A aký príbeh vyrozprávajú rozprávkové klenby Vám? Stačí zavrieť oči a pozorne počúvať.

Kráľovský apartmán

Nech žije kráľovský apartmán! Jediná komnata v celom Chateau GrandCastle, ktorá je moderne zariadená súčasným elegantným nábytkom. Relaxujte pri mramorovom krbe, doprajte si pohár vína na príjemnej sedačke alebo na súkromnej terase. Apartmán má aj samostatný vstup a exkluzívny výhľad na ruiny gotického hradu. Táto hrdá stavba bude to prvé, čo uvidíte, keď sa zo svojich snov ráno vrátite späť na zem. Bývajte ako králi súčasnosti v Kráľovskom apartmáne!